Про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою на земельну ділянку

Цікаве на цю тему:

Інформація

виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою на земельну ділянку, по якій пропонується здійснити продаж права власності на земельних торгах у формі аукціону

23.03.2020 року об 11:00 у виконавчому комітеті Канівської міської ради Черкаської області (вул. О. Кошового, 3, м. Канів) відбувся конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою на земельну ділянку, по якій пропонується здійснити продаж права власності на земельних торгах у формі аукціону:

- земельна ділянка по вул. 206 Дивізії (біля магазину «Продукторія»), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,0032 га.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «Землеустрій та Оцінка» (м. Черкаси)