Оголошується конкурс по здачі в оренду нежитлових приміщень

Цікаве на цю тему:

Оголошується конкурс по здачі в оренду нежитлових приміщень:

- площею 109,4 кв.м по вул. Героїв Дніпра, 35і для розміщення неприбуткової організації із стартовою орендною платою 1 грн./1 кв.м без урахування ПДВ та комунальних послуг;

- площею 221,4 кв.м по вул. Героїв Дніпра, 35н для розміщення ритуального магазину із стартовою орендною платою 10,58 грн./1 кв.м без урахування ПДВ та комунальних послуг.

Нежитлові приміщення будуть передані в оренду без права передачі їх в суборенду.

Переваги будуть надаватись претендентам, які запропонують найвищу орендну плату або найбільш привабливі економічні та соціальні пропозиції щодо використання орендованого майна.

Конкурс відбудеться 04.10.2018 об 11.00 год. у приміщенні виконавчого комітету Канівської міської ради (вул. О. Кошового, 3). Конкурсну документацію слід подавати до відділу комунального майна та земельних ресурсів м. Канева (вул. Шевченка, 11, м. Канів, Черкаська обл., 19003) по 03.10.2018 включно.

З інформацію щодо умов проведення конкурсів можна ознайомитись в Інтернеті на офіційному сайті Канівської міської ради (www.kaniv-rada.gov.ua).

Телефон  для довідок: 3-55-24.