Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Цікаве на цю тему:

Інформація

виконавчого комітету Канівської  міської ради Черкаської області про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності

14.03.2018 о 14:15 в залі засідань будинку рад (вул. О. Кошового, 3, м. Канів) відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності – 1/10 частини нежитлового приміщення комунальної власності площею 193,3 кв. м (приміщення № 18, 19 та № 21), що знаходиться в м. Каневі по вул. Тургенєва, 34 в, яке підлягає продажу шляхом викупу.

Переможець конкурсу – ТОВ «Експертно-оціночна компанія «Дрібнич, Новосьол та Партнери»(м. Київ).

Начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів м. Канева                                                                 Н.О.Єфіменко