Про підготовку до відзначення 938-ї річниці міста Канева

від  22.08.2016  № 291  "Про підготовку до  відзначення 938-ї річниці   міста Канева "

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», на виконання   рішення Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.» та з метою збереження позитивних традицій в місті,  виконавчий комітет Канівської міської ради
ВИРІШИВ:
  1. Організувати та провести святкування Дня міста16,  17  вересня 2016 року.
  2. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення Дня міста згідно з додатком 1.
  3. Затвердити заходи до Дня міста згідно з додатком 2.
  4. Заступникам міського голови, керівникам управлінь та відділів забезпечити організацію виконання заходів з підготовки та відзначення 938-ї річниці міста Канева.
  5. Начальнику відділу культури Труфановій О.Г. підготувати сценарний план проведення Дня міста згідно з додатком 3.
  6. Начальнику відділу бухгалтерського обліку міськвиконкому Шишці В.А. забезпечити фінансування заходів до Дня міста відповідно до поданих рахунків.
  7. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.
Міський голова         І.О.Ренькас
Виконуючий обов’язки керуючого справами            В.І.Святелик
ПОГОДЖЕНО:
Заступник міського голови       Н.А.Матінова
Начальник фінансового управління      Г.Г.Карпушенко
Начальник відділу культури і туризму    О.Г.Труфанова
Начальник юридичного відділу      Н.О. Лісова