Від 18.08.2016 №  4 – 50
Про внесення змін до рішення міської ради №2-54 від 25.02.2016
«Про затвердження  Положення про громадський бюджет м.Канева»
 З метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету міста Канева, впровадження кращих європейських практик (громадського) бюджетування, керуючись статтею 26, частиною 1 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада
 ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення міської ради №2-54 від 25.02.2016, виклавши Положення про громадський бюджет м.Канева в новій редакції згідно з додатком.
 2. Затвердити розмір Громадського бюджету на 2017 рік у розмірі 450 тис.грн.(чотириста п’ятдесят тисяч гривень), в тому числі на проекти передбачити 300 тис.грн. на мікропроекти – 150 тис.грн.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови та начальника Управління економічного розвитку (Савченко А.Ю.)
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, фінансів, податків та підприємництва (Коржов В.Л.)

Міський голова                                                                                                           І.О. Ренькас
 Жорнова