Відбувся конкурс з відбору виконавця послуг

Цікаве на цю тему:

Інформація виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності.

17.01.2022 виконавчим комітетом Канівської міської ради Черкаської області було проведено засідання конкурсної комісії з відбору суб`єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності, по оцінці вартості частини нежитлового приміщення з окремим входом площею 109,9 кв. м, що розташоване за адресою: вул. Героїв Дніпра, 35-і, м. Канів, для викупу, в якому проведено невід`ємні поліпшення за рахунок орендаря в розмірі не менше 25% ринкової вартості, визначеної суб’єктом оціночної діяльності з метою оренди майна.

Переможцем конкурсу стало товариство з обмеженою відповідальністю «Контакт-Сервіс» (м. Черкаси).