Відбувся конкурс з відбору виконавця послуг

Цікаве на цю тему:

Інформація виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності.

10.12.2021 виконавчим комітетом Канівської міської ради Черкаської області було проведено засідання конкурсної комісії з відбору суб`єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності, по оцінці вартості нежитлового приміщення спортивного залу «Орськ» по вул. Енергетиків, 14а, площею 1032,5 кв. м, для викупу, в якому проведено невід`ємні поліпшення за рахунок орендаря в розмірі не менше 25% ринкової вартості, визначеної суб’єктом оціночної діяльності з метою оренди майна.

Переможцем конкурсу стало товариство з обмеженою відповідальністю «Контакт-Сервіс» (м. Черкаси).