Про проведення конкурсу з відбору суб’єкту оціночної діяльності

Цікаве на цю тему:

виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області

про проведення конкурсу з відбору суб’єкту оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності на 2021 рік

22.03.2021 року об 11:00 у виконавчому комітеті Канівської міської ради Черкаської області (вул. О. Кошового, 3, м. Канів) відбувся конкурс з відбору суб’єкту оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності (приміщень, будівель, споруд), які будуть здаватися в оренду відділом комунального майна та земельних ресурсів  виконавчого комітенту Канівської міської ради Черкаської області в 2021 році.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «Контакт-Сервіс» (м. Черкаси).

За додатковою інформацією звертатися до відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області, вул. Шевченка, 11, м. Канів, Черкаська область, 19003, телефон: (04736) 3-55-24, 3-57-79.