Відбувся конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та земельних торгів на земельні ділянки

Цікаве на цю тему:

виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області

про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання  робіт із землеустрою та земельних торгів

11.03.2021 року об 11:00 у виконавчому комітеті Канівської міської ради Черкаської області (вул. О. Кошового, 3, м. Канів) відбувся конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та земельних торгів на земельну ділянку, по якій пропонується здійснити продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону:

- м. Канів Черкаської області по вул. 206 Дивізії, орієнтовною площею 0,0030 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі /03.07/ під розміщення торгівельного павільйону.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «Контакт-Сервіс» (м. Черкаси).

За додатковою інформацією звертатися до відділу комунального майна та земельних ресурсів виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області, вул. Шевченка, 11, м. Канів, Черкаська область, 19003, телефон: (04736) 3-55-24, 3-57-79.