Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Канева за 2017 рік

від    29.03.2018    № 10-83

Відповідно до п.22 частини першої ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України”, заслухавши звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Канева за 2017 рік, затвердженої рішенням Канівської міської ради від 22.12.2016 № 5-77,   Канівська міська рада :

В И Р І Ш И Л А :

1. Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Канева за 2017 рік взяти до відома.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва (Коржов В.Л.) та з питань житлово-комунального господарства; транспорту, зв`язку та комунальної власності ( Куча В.В.).

Міський голова                                                                                І.О. Ренькас

Жорнова