До уваги вимушено переміщених осіб, які бажають скористатися евакуаційним потягом зі Сміли до Львова

Цікаве на цю тему:

Нині для тих, хто бажає залишити територію Черкаської області курсує евакуаційний потяг. Він відправляється зі Сміли (станція ім. Т.Г.Шевченка) до Львова (станція Чоп). Втім у зв’язку зі зниженням попиту на цей напрямок, потяг курсуватиме лише за попередніми заявками.

Відповідальною особою за здійснення підготовки заявки на евакуаційний потяг від Канівської міської територіальної громади є працівник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Віктор Куча. Контактний телефон ˗ (04736) 3 22 34, 098 473 88 89.

При наборі контактного телефону, ви маєте надати наступну інформацію:

1. ПІБ бажаючих евакуюватися безкоштовним потягом за вказаним маршрутом, включаючи дітей всіх вікових категорій;

2. Вік громадян, включаючи дітей;

3. Номер контактного мобільного телефону бажаючих евакуюватися.

Першочерговість відправлення будуть мати:

• інваліди всіх груп;

• жінки з дітьми, жінки;

• громадяни похилого віку;

• багатодітні сім’ї.

Крім чоловіків призовного віку.

Додамо, потяг курсуватиме лише при умові надання заявок та достатньої кількості бажаючих.