Канівська громада долучилася до збору допомоги для жителів Авдіївки

Цікаве на цю тему:

Уже другий тиждень невеличке містечко Авдіївка, що в Донецькій області, на устах усіх засобів масової інформації.

Внаслідок інтенсивних артилерійських обстрілів місцеве населення залишилося без тепла та електропостачання. Людей масово евакуйовують.

У Каневі як і в інших містах України терміново було оголошено про збір посильної допомоги для жителів Авдіївки.

Як повідомляє начальник управління економічного розвитку Антон Савченко, на заклик відгукнулися місцеві підприємці.

- Фактично за добу в територіальному центрі соціального обслуговування було зібрано близько 50 кг допомоги. Це теплий одяг, декілька рулонів промислової плівки, ковдри, одноразовий посуд, чай та кава в стіках, - розповідає завідувач відділення соціальної допомоги територіального центру Лідія Ливтин. - І люди продовжують приносити речі. Тому, можливо, буде організовано ще одну хвилю збору допомоги.

- Виконавчий комітет Канівської міської ради висловлює подяку: Шпаківському П.П. (м-н «Добробут»), Зубку В.І. (м-н «Євразія»), Очеретній В.В. (м-н «Кошик»), Тихонюк О.М. (м-н «Маркет»), Тютюник Н.В. (м-н «АТБ»), керівництву ТОВ «Ергопак» та всім небайдужим жителям міста, які відгукнулись й долучились до збору допомоги, - говорить А.Савченко.