-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2021-02-17

Увага!Завтра на дорогах Черкащини очікується ожеледиця

🕔17 лютого 2021, 16:38 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

У Каневі розглядають перспективу будівництва сміттєпереробного заводу

🕔17 лютого 2021, 14:33 Заповнення канівського сміттєзвалища, сортування відходів та їх переробка – вже давно одна із найважливіших проблем Канівської міської територіальної громади. Нещодавно до Канева надійшла пропозиція, що показує один із шляхів її вирішення – шляхом будівництва сміттєпереробного заводу.

За січень ц.р. Канівський ЦНАП надав удвічі більше адміністративних послуг

🕔17 лютого 2021, 14:18 Про це в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 5 лютого ц.р., повідомила начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» Наталія Матінова.
Читати

Про отримання пенсії через АТ "Укрпошта"

🕔17 лютого 2021, 14:18 Шановні мешканці громади! Бажаєте отримувати Вашу пенсію в Укрпошті?
Читати

Запрошуємо представників бізнесу долучитися до опитування стосовно інноваційної діяльності в Україні

🕔17 лютого 2021, 11:26 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у зв’язку із високою зацікавленістю суб’єктів підприємницької діяльності та внесенням пропозицій щодо покращення інноваційної екосистеми в Україні, продовжує опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: "Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди".

COVID-19: 16 жителів Канівщини перебувають на самоізоляції

🕔17 лютого 2021, 09:29 Дані станом на середу, 17 лютого ц.р. (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»
Читати

Усі жителі Канівської громади, яким виповнилося 100 років, отримуватимуть стипендії з міського бюджету

🕔17 лютого 2021, 09:14 Нагадаємо, з нового року Канівська міська територіальна громада збільшилася, тепер до її складу окрім Яблунева входять села – Межиріч, Бабичі, Лука, Кононча, Гамарня, Михайлівка, Хмільна, Хутір Хмільна та Пекарі.

17 лютого - День спонтанного прояву доброти

🕔17 лютого 2021, 08:12