-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-05-19

21 травня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔19 травня 2020, 15:34 У четвер, 21 травня ц.р., депутати Канівської міської ради зберуться на чергове засідання, яке у зв’язку з карантином відбудеться в закритому форматі.
Читати

Інформація щодо подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

🕔19 травня 2020, 14:53 Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) передбачено подання юридичними особами державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) у встановлені строки та у визначених обсягях.
Читати

З метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул служба у справах дітей звертається до батьків

🕔19 травня 2020, 12:36 Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
Читати

З початку року на Канівщині виявлено більше сотні вибухонебезпечних предметів

🕔19 травня 2020, 10:22 Минуло понад 70 років від тоді, як закінчилася Друга світова війна, але вона продовжує нагадувати про себе небезпечними знахідками. Заіржавілі артилерійські снаряди, міни та авіабомби, що не розірвалися багато років тому, знаходять своїх жертв у сьогоденні.

Сказано – зроблено. Дорога по вулиці Пушкіна заасфальтована

🕔19 травня 2020, 09:34 На вулиці Пушкіна в Каневі завершено капітальний ремонт дороги. Оцінював якість виконаних робіт Канівський міський голова Ігор Ренькас.
Читати

На Черкащині чотири нових випадки коронавірусу

🕔19 травня 2020, 09:23 Станом на ранок 19 травня ц.р. за даними Центру громадського здоров'я України в Черкаській області підтверджено 376 випадків захворювання COVID-19. Разом з тим 217 з них - вже одужали.