7 червня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

У середу, 7 червня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.

Порядок денний заходу передбачає розгляд наступних питань:

• Про розподіл міжбюджетних трансфертів, передачу бюджетних призначень та перерозподіл видатків бюджету Канівської міської територіальної громади на 2023 рік.

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.12.2022 № 375 "Про порядок фінансування видатків з місцевого бюджету до затвердження розпису  бюджету Канівської міської територіальної громади на 2023 рік".

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 19.12.2022 року №353 «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області на 2023 рік».

• Про затвердження    Положення    про комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни  та складу комісії.

• Про погодження змін до комплексної програми «Турбота» Канівської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.

• Про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами  ФОП Бортник А.А.

• Про затвердження протоколу засідання комісії по вирішенню земельних спорів від 31.05.2023 № 1/23.

• Про затвердження тарифів на утримання торгових місць та інших послуг, які надає КП «Міський ринок».

• Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Місто».

• Про підготовку об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осіньо-зимовий період 2023-2024 років.

• Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам для придбання дров.

• Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів».

• Про затвердження протоколу житлово – побутової комісії виконавчого комітету Канівської міської ради від 30.05.2023 №3/2023.

• Про затвердження протоколу засідання наглядової ради у сфері розподілу соціального житла та з розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло при виконавчому комітеті Канівської міської ради.

• Різне.