-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-06-06

Працівники управління економічного розвитку взяли участь у Форумі «Громадський бюджет.Перезавантаження»

🕔6 червня 2023, 15:41 У п’ятницю, 2 червня ц.р., у Києві відбувся Форум «Громадський бюджет. Перезавантаження». Його учасниками стали 65 представників з різних громад України, серед них були і працівники управління  економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради - Наталія Сліпко та Наталія Хоміцька. Вони завітали до столиці задля обговорення перезапуску одного з найбільш ефективних інструментів громадської участі.
Читати

Куди звертатися за допомогою: лінії підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

🕔6 червня 2023, 14:17 Після початку повномасштабного вторгнення психологічний стан населення України різко погіршився: 90%+ українців мають мінімум один симптом тривожного розладу; 40-50% потребують психологічної підтримки; 66% не знають, куди звернутися по допомогу.
Читати

Канівський водоканал нагадує про правила перебування біля фонтанів для безпеки відвідувачів, зокрема дітей

🕔6 червня 2023, 10:36 Інколи літом можна побачити, як діти намагаються освіжитися купаючись у фонтані. Проте ми категорично не радимо цього робити, наголошують в КП  «Управління ВКГ».

7 червня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔6 червня 2023, 09:40 У середу, 7 червня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

6 червня – День журналіста. Вітаємо!

🕔6 червня 2023, 08:58