-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Вітання Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з Рідвом Христовим

🕔6 січня 2023, 12:10
Читати

У селах Канівської міської територіальної громади продовжують впроваджувати централізований вивіз сміття

🕔6 січня 2023, 11:21 З січня цього року села Пекарі, Кононча, Хмільна, Хутір Хмільна, Михайлівка Межиріч, Лука, Бабичі, Гамарня, які входять до складу Канівської міської територіальної громади, поступово охоплять послугами з централізованого вивезення сміття. Нагадаємо, одним з перших населених пунктів громади, де впровадили таку послугу, стало село Яблунів. Договір на послуги з вивезення сміття тут уклади вже 78% мешканців.

Щодо відзначення християнських свят Різдва Христового та Водохреща

🕔6 січня 2023, 09:22 Наближаються християнські свята Різдва Христового та Водохреща.  Час коли радіють народженню Христа і прославляють його.
Читати

У «Дії» знову доступний реєстр речових прав на нерухоме майно

🕔6 січня 2023, 08:46 На порталі «Дія» знову стала доступною інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.