-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-09-19

«Сонячна» лавка, інтернет-радіо та пісня: Канів-іменинник отримав безліч подарунків до Дня міста

🕔19 вересня 2017, 11:05 У Каневі встановили лавку для зарядки гаджетів. Урочисте відкриття відбулося в п’ятницю, 15 вересня ц.р., напередодні відзначення 939-ї річниці від заснування міста.
Читати

На день народження міста в Каневі народжуються нові сім’ї

🕔19 вересня 2017, 09:28 День міста – особлива дата. Щороку знаходяться пари закоханих, які обирають саме цей день, щоб стати на весільний рушничок.
Читати

Фахівці з Черкас консультували канівців з проблемних питань в сфері антирейдерського законодавства

🕔19 вересня 2017, 08:35 18 вересня ц.р. відбувся черговий виїзд представників Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, безоплатної вторинної правової допомоги до м. Канів Черкаської області з метою надання роз΄яснень та консультування громадян в сфері протидії аграрному рейдерству.