-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-03-01

Вперше в місті функціонуватимуть класи за проектом «Інтелект України»

🕔1 березня 2017, 17:00 Ми живемо в період інтенсивного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій , які міцно ввійшли в наше життя. Сучасна молода людина мусить уміти швидко й успішно адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін. Актуальним завданням сучасної системи освіти України є підвищення рівня якості знань учнів та виховання успішної людини.
Читати

SMS-інформування власників нерухомості про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю

🕔1 березня 2017, 12:46 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області інформує:
Читати

Пілотний проект з реєстрації шлюбу за добу майже у всіх регіонах України

🕔1 березня 2017, 12:41 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області інформує:
Читати

Як отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи?

🕔1 березня 2017, 12:37 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області інформує:
Читати

Оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева

🕔1 березня 2017, 09:41
Читати

Заходи з нагоди 203-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка

🕔1 березня 2017, 09:32