-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-02-02

Синоптики попереджають про туман та ожеледицю на дорогах Черкащини

🕔2 лютого 2022, 16:49 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області та м. Черкаси надійшло від обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Як зробити будинок енергоефективним – розкажуть експерти під час серії навчальних вебінарів

🕔2 лютого 2022, 14:39 Відділ з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності інформує про серію вебінарів для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціативних груп, менеджерів будинків щодо енергомодернізації багатоквартирних будинків та можливості співпраці з Фондом енергоефективності, які відбудуться у лютому поточного року.

COVID-19: за минулу добу на Канівщині виявлено 149 нових випадків захворювання

🕔2 лютого 2022, 11:29 Станом на середу, 2 лютого ц.р. (дані за минулу добу), на самоізоляцію потрапило 149 осіб, в т.ч. 22 дитини. Міських жителів – 108, сільських жителів – 41. Жителі сіл: Мартинівка – 2, Павлівка – 1, Степанці – 9, Тростянець – 1, Литвинець – 4, Синявка – 1, Межиріч – 2, Сушки – 4, Козарівка – 1, Бабичі – 1, Бобриця – 2, Грищинці – 1, Потапці – 1, Келеберда – 2, Тростянець – 2, Степанецьке – 1, Ліпляве – 1, Таганча – 2, Кононча – 3, повідомляє Канівський Центр ПМСД.
Читати

У Канівській громаді пільговики можуть скористатися правом на безкоштовне зубопротезування

🕔2 лютого 2022, 10:12 Пільгові категорії жителів Канівської міської територіальної громади мають право на безкоштовне зубопротезування. Кошти для цього виділяються з міського бюджету у рамках комплексної програми «Турбота». Відповідне рішення було ухвалено в ході засідання виконавчого комітету, яке відбулося 26 січня ц.р.
Читати

Вітаємо міського голову Ігоря Ренькаса з Днем народження!

🕔2 лютого 2022, 08:51 2 лютого відзначає свій День народження Канівський міський голова Ігор Ренькас. Тож сьогодні хочемо привітати Вас та висловити слова вдячності за самовіддану щоденну працю, за відповідальність, яку взяли на себе і достойно несете.

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

🕔2 лютого 2022, 08:18 Кожного року людство відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення. Мета її – зберегти водно-болотні угіддя як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання водно-болотних угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій та міжнародної співпраці, які будуть складовою збалансованого розвитку світу.