-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-09-27

Заходи до Дня захисника України, Дня українського козацтва та 75-річчя від створення Української Повстанської Армії

🕔27 вересня 2017, 16:34
Читати

Сесія скасувала рішення виконкому про встановлення обладнання мобільного зв’язку на даху житлового будинку

🕔27 вересня 2017, 11:32 На останньому засіданні сесії Канівської міської ради депутати скасували рішення виконавчого комітету про надання дозволу розміщення обладнання мобільного зв’язку телекомунікаційної мережі на даху житлового будинку.
Читати

Черкаська обласна філармонія влаштувала справжній концерт для освітян Канева й району

🕔27 вересня 2017, 09:56  Традиційно в першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти або День учителя, який цьогоріч припадає на 1 жовтня. Канівських представників галузі, що сіє нове, добре і прекрасне, вітали у вівторок, 26 вересня ц.р.
Читати

Депутатам Канівської міської ради запропонували електронну систему голосування

🕔27 вересня 2017, 08:51 У вівторок, 26 вересня ц.р., в ході засідання сесії депутатам було представлено сучасну систему електронного голосування, яка надасть змогу економити час і проводити сесії значно швидше.
Читати

Про освіту, медицину і реформу децентралізації: на сесію міської ради завітав народний депутат Владислав Голуб

🕔27 вересня 2017, 08:45 Народний депутат України Владислав Голуб взяв участь у ІІІ-у черговому засіданні VII-ї сесії Канівської міської ради, що відбулося у вівторок, 26 вересня ц.р.
Читати

У складі депутатського корпусу Канівської міської ради саморозпустилася одна фракція

🕔27 вересня 2017, 08:39 Депутат Канівської міської ради Руслан Чалабієв вийшов із фракції ВО «Черкащани».