-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-08-02

«Трансформуйся через казку» завтра у Каневі проведуть чергове арт-терапевтичне заняття для діток ВПО

🕔2 серпня 2023, 16:00 «Я люблю тебе», «Я пишаюся тобою», «Я завжди підтримаю тебе» - ці фрази так часто губляться в рутині сімейних справ , але вони такі необхідні в дитинстві та і в дорослому житті. Важливо говорити їх дітям і нагадувати їх собі.

Відтепер у Дії змінити місце проживання можна за 10 хвилин

🕔2 серпня 2023, 14:30 У Дії повертають одну з найбільш довгоочікуваних послуг у Дії — відтепер у застосунку та на порталі можна змінити місце проживання. Наразі сервіс доступний для жінок, дітей та чоловіків непризовного віку.
Читати

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» продовжує серію заходів у регіонах

🕔2 серпня 2023, 11:27 Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської Агенції регіонального розвитку, Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців та Черкаської торгово-промислової палати та Регіональної ради підприємців в Черкаській області організовують захід для підприємців Черкаської області, на якому презентуватимуть грантові можливості для малого та середнього бізнесу.
Читати

Євгенія Калініченка посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

🕔2 серпня 2023, 10:17 Рішення «Про нагородження Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Канів» було ухвалено у ході засідання виконавчого комітету 2 серпня ц.р., за ініціативою міського голови.