Представники управління економічного розвитку прийняли участь в ідеатоні «Своя країна – свої люди»

Минулого тижня, 8 червня ц.р., у Черкасах представники управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради Ірина Рожкова та Наталія Хоміцька прийняли участь в ідеатоні «Від інтеграції ВПО в громади до повернення співгромадян з-за кордону: Своя країна – Свої люди», що проходив в межах програми «Стійкість».

У ході заходу учасники мали змогу поділитись своїм досвідом щодо адаптації та інтеграції ВПО, проговорити виклики, з якими стикнулися громади.

«Дякуємо експертам Любов Ропало та Ірині Куропась за плідну співпрацю та корисні настанови», - йдеться у дописі управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

Слід додати, програма «Стійкість» впроваджується МБО «Фонд Східна Європа» у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.