-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-06-13

Представники управління економічного розвитку прийняли участь в ідеатоні «Своя країна – свої люди»

🕔13 червня 2023, 14:33 Минулого тижня, 8 червня ц.р., у Черкасах представники управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради Ірина Рожкова та Наталія Хоміцька прийняли участь в ідеатоні «Від інтеграції ВПО в громади до повернення співгромадян з-за кордону: Своя країна – Свої люди», що проходив в межах програми «Стійкість».
Читати

Друге засідання комітету з безбар'єрності провели у Каневі

🕔13 червня 2023, 12:46 Комітет з безбар'єрності продовжує свою роботу і напрацювання у сфері покращення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури і користування дорожньо-тротуарною мережею, транспортом, засобами зв’язку та інформації. Відповідну інформацію повідомила заступник міського голови Тетяна Жівотова, у п’ятницю, 9 червня ц.р. під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста.
Читати

Оголошено реєстрацію на онлайн семінари в рамках Державної програми «єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей»

🕔13 червня 2023, 11:30 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми «єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк» та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари.

У Каневі фахівці столичного «Охматдиту» обстежили понад 320 дітей

🕔13 червня 2023, 10:26 Минулого тижня, 8-9 червня ц.р., вперше у Каневі майже 30 лікарів з провідної дитячої клініки «Охматдит» на базі Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги проводили огляди дітей.

15 червня ц.р. депутатів Канівської міської ради скликають на позачергову сесію

🕔13 червня 2023, 09:22 У четвер, 15 червня ц.р., заплановано проведення позачергового засідання сесії Канівської міської ради.