-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-03-09

Відкрита реєстрація на IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

🕔9 березня 2023, 15:16 29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у  відновленні України,  створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.
Читати

Які земельні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

🕔9 березня 2023, 14:53 Плануєте зареєструвати земельну ділянку, обмеження використання землі чи внести відомості про ділянку до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг пояснить, як та за який час це можна зробити.
Читати

Зростання захворюваності на туберкульоз фіксують у Канівському ЦПМСД: медики закликають проходити обстеження

🕔9 березня 2023, 14:32 У Канівському центрі первинної медико-санітарної допомоги від початку року медики фіксують зростання рівня захворюваності на туберкульоз серед пацієнтів. Відповідну інформацію повідомила директор медичного закладу Наталія Горьова.
Читати

Навіки з нами серце і слова пророчі: у Каневі відзначили 209-ту річницю від дня народження Кобзаря

🕔9 березня 2023, 11:55 «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» –  ці слова великого генія та українського пророка Тараса Шевченка ніколи не втрачали актуальності, а у час повномасштабної війни проти росії  стали одночасно і нашим гаслом, і нашою надією Тривожно вдивляючись у майбутнє, Кобзар у свої творах застерігав прийдешні покоління від повторення помилок предків та підказував, що Україну чекає тяжка боротьба за свою незалежність.

Сьогодні виповнюється 209 років від дня народження Тараса Шевченка

🕔9 березня 2023, 08:35