-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-12-13

На Черкащині впродовж доби сніжитиме та очікується ожеледиця

🕔13 грудня 2022, 15:24 Сьогодні Черкащина «відчула» вплив нового циклонічного вихора з півдня. Мокрий сніг та дощ швидко змінилися снігом, а температура повітря опустилася нижче 0°.
Читати

З Варшави до Канева: польські благодійники зібрали одяг та взуття для дітей вимушених переселенців

🕔13 грудня 2022, 14:37 У час війни тепло сердець можна відчути і за сотні тисяч кілометрів, а добрі справи творять небайдужі люди навіть з інших країн світу. Яскравим прикладом цьому є нещодавня допомога, яка надійшла з Варшави (Польща) до Канева.

Державні послуги для героїв ЧАЕС та постраждалих від катастрофи — на Гіді

🕔13 грудня 2022, 14:31 Цього тижня Україна вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки самовідданості та жертовності цих людей вдалось локалізувати руйнівний вплив «мирного атома», який вийшов з-під контролю у квітні 1986 року.
Читати

Канівські спортсмени вибороли третє місце в командному заліку на чемпіонаті області з годзю-рю карате

🕔13 грудня 2022, 10:00 Відкритий чемпіонат області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів і дорослих відбувся на Черкащині цієї суботи, 10 грудня. За нагороди на татамі змагалися 150 учасників із Канева, Черкас, Тального та Сміли. Медалі спортсмени виборювали у особистій та командній першості. У розділах змагань: ката, ірікумі-го, ірікумі- дзю, шобу.
Читати

У Каневі визначили місця продажу новорічних ялинок

🕔13 грудня 2022, 08:55 Рішення «Про погодження місця торгівлі» ухвалено в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 7 грудня ц.р.