-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-08-19

В Каневі відбулася презентація Благодійного марафону сонячних Ангелів

🕔19 серпня 2022, 14:40 Сьогодні, 19 серпня ц.р., у Каневі поблизу Козацької церква відбулася презентація проекту Благодійного марафону сонячних Ангелів від скульптора Володимира Толстопятова.
Читати

Жителів Канівської громади закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги

🕔19 серпня 2022, 12:11 Російські терористи продовжують вбивати мирних жителів і руйнувати цивільну інфраструктуру в українських містах та селах. Підлості ворога достатньо, щоб влаштувати провокації в переддень та в день найбільшого державного свята – Дня Незалежності.
Читати

На виконкомі заслухали звіт про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Канівської громади на 2021 рік

🕔19 серпня 2022, 10:56 У середу, 17 серпня ц.р., на черговому засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Канівської міської територіальної громади на 2021 рік».