-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-07-18

Сьогодні ввели в обіг пам’ятні монети «Ой у лузі червона калина»

🕔18 липня 2022, 16:15 Сьогодні, 18 липня 2022 року, у Національному банку України відбулася презентація пам’ятних монет «Ой у лузі червона калина». Вони присвячені українській пісні, яка під час кривавої війни росії проти України стала новим символом незламності українського народу та об’єднала борців за свободу України в усьому світі.
Читати

Електронна трудова книжка – доступний сучасний сервіс

🕔18 липня 2022, 15:08 Сервіс «Електронна трудова книжка», доступний на вебпорталі Пенсійного фонду України, особливо актуальний в умовах воєнного стану. Про це повідомляє Головне управління Фонду в Черкаській області.
Читати

Уряд підвищив соціальні стипендії для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти

🕔18 липня 2022, 12:00 Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики України, Уряд затвердив Порядок призначення і виплати соціальних стипендій Верховної Ради України для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти та підвищив розмір соціальних стипендій Верховної Ради України для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей з малозабезпечених сімей.
Читати

Канівські волонтери розфасували першу партію сухих супів для ЗСУ

🕔18 липня 2022, 10:28 Минулого тижня канівські волонтери зробили оголошення про започаткування нового напряму своєї діяльності, а саме виготовлення сухих супів та борщів для наших захисників. І ось перші результати.