-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-05-26

Держпраці розширює напрями консультаційної підтримки роботодавців

🕔26 травня 2022, 16:07 Поряд з активною реалізацією проєкту надання консультаційної допомоги релокованим підприємствам та суб’єктам господарювання, що продовжують діяльність в умовах війни, Держпраці не припиняє роботу щодо впровадження додаткових заходів, спрямованих на підтримку бізнесу та економіки країни.
Читати

Канівські безпритульні чотирилапі друзі отримали гуманітарну допомогу

🕔26 травня 2022, 14:46 Днями громадським активістам – Антоніні Малені, Наталії Маслюк, Ніні Іщенко та Людмилі Тищенко, було передано гуманітарну допомогу для безпритульних тварин.
Читати

Добірка послуг від Мінцифри: Державна підтримка для безробітних під час війни на Гіді

🕔26 травня 2022, 11:18 Через війну багато українців втратили свою роботу. Держава підтримує безробітних та роботодавців, що готові взяти на роботу переселенців.
Читати

З початку війни в Каневі зібрали 38 тонн гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування

🕔26 травня 2022, 09:11 Як повідомляє начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради Олена Жорнова, з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави Канівська громада, у якості гуманітарної допомоги, отримала 38 тонн продуктів харчування.