-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-11-02

Депутати не підтримали звіт директора КП «Туристичний інформаційний центр»

🕔2 листопада 2017, 15:15 26 жовтня ц.р. перед депутатами Канівської міської ради про свою роботу звітував директор КП «Туристичний інформаційний центр» Яків Прогнімак.
Читати

За останні 2 роки канівські медики відзначають певне зниження серцево-судинних захворювань

🕔2 листопада 2017, 09:52 В ході останнього чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати заслухали доповідь головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шапошник про хід виконання міської Програми «Надання медичної допомоги хворим із соціально-значущими захворюваннями (серцево-судинними, судинно-мозковими, хронічною нирковою недостатністю, онкологічними) на 2013-2018 роки» в Канівській ЦРЛ і Канівському центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Читати

Показники лічильника електроенергії можна передавати через офіційний сайт Черкасиобленерго

🕔2 листопада 2017, 08:35 В ході останнього засідання сесії, продовження якого відбулося у вівторок, 31 жовтня ц.р., взяв участь директор Канівського РЕМу Олег Ярошинський.