-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-11-01

Терцентр пропонує отримати ліки проти ревматоїдного артриту

🕔1 листопада 2017, 10:33 Територіальний центр управління соціального захисту населення інформує про наявність ліків «Делагіл», які відпускають жителям міста без рецепту безпосередньо в терцентрі.
Читати

За останні 7 років Канівська школа №4 тримає першість за результатами конкурсу-захисту робіт МАН та олімпіад

🕔1 листопада 2017, 09:53 На засіданні сесії 26 жовтня ц.р. депутати Канівської міської ради заслухали інформацію директора Канівської ЗОШ №4 Ірини Верби про стан впровадження обласної цільової Програми «Інноваційні школи Черкащини».
Читати

Канів бере участь у командно-штабних навчаннях щодо дій органів управління в разі виникнення надзвичайної ситуації

🕔1 листопада 2017, 09:47 З 31 жовтня по 2 листопада ц.р. Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить на території Черкаської області командно-штабні навчання.