-6.2°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-07-11

Канів отримав чергову партію ліків від «ФармВарти»

🕔11 липня 2017, 12:14 У четвер, 6 липня ц.р., до Канева надійшла чергова партія ліків від благодійного фонду «ФармВарта».

Понад 2000 одиниць поштової кореспонденції надійшло до виконкому за І півріччя

🕔11 липня 2017, 09:08 Серед рішень, ухвалених в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 5 липня ц.р., «виконкомівці» заслухали та взяли до відома інформацію про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Канівської міської ради за I півріччя ц.р.
Читати

Міністерство оборони України висловлює подяку канівській громаді за військовослужбовця

🕔11 липня 2017, 08:45 Днями до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від командира військової частини ПП В2254 С.Зеленіна, у якому від імені Міністерства оборони України в/ч ПП В2254 висловлюється щира подяка канівській громаді за земляка, старшого мічмана Володимира Яблоньского, який наразі сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.