У квітні ц.р. розпочнеться призовна кампанія на строкову військову службу

Члени виконкому Канівської міської ради ухвалили рішення «Про черговий призов громадян призовного віку на строкову військову службу у 2020 році». Відповідне рішення було прийнято 19 лютого ц.р.

Так, згідно з планом призову Канівського об’єднаного міського військового комісаріату цьогорічний призов та відправка на строкову військову службу проходитимуть в квітні - червні та  жовтні - грудні.

Для проведення призову громадян на строкову військову службу було утворено призовну комісію та затверджено кошторис витрат для проведення призову  «Весна», «Осінь» 2020 року. На проведення відповідних заходів з міського бюджету передбачено 52 тис.грн.

Нагадаємо, призову підлягають юнаки віком 18-27 років. Останні п'ять років до війська брали лише 20-річних. Цьогоріч Указом Президента України призовний вік повернувся до позначки 18 років.