З нового року стартує приписка юнаків до призовної дільниці

З 1 січня по 30 березня 2019 року в Канівському об’єднаному міському військовому комісаріаті проходитиме приписка юнаків до призовної дільниці. Відповідне рішення було ухвалено в ході чергового засідання виконавчого комітету у середу, 21 листопада ц.р.

Цього разу приписку проходитимуть канівські юнаки, 2002 року народження.

Військово-лікарські комісії при Канівському ОМВК проводитимуть обстеження юнаків з 15 січня по 18 січня 2019 року.

Проводитимуть приписку Канівський ОМВК спільно з відділом освіти, Канівською ЦРЛ, Канівським відділенням поліції Золотоніського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області, товариством сприяння оборони України.

З міського бюджету на заходи, пов’язані з проведенням приписки юнаків до призовної дільниці, передбачено витрати в сумі 7 тис.грн.

Нагадаємо, по закінченню приписної кампанії, юнаки отримають приписне посвідчення - документ, який необхідний при вступі до вищого навчального закладу, працевлаштуванні, зміні місця проживання тощо.