-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2022-03-08

Зв'язок стане більш надійним: в Україні запускають національний роумінг

🕔8 березня 2022, 15:39 Найбільші мобільні оператори України разом з урядом запускають послугу національного роумінгу, який дозволить перемикатися між мережами в разі проблем зі зв’язком.
Читати

У Каневі розпочав роботу цілодобовий медичний пункт

🕔8 березня 2022, 14:19 Новостворений медичний пункт працюватиме для прийому цивільного населення, тимчасово переміщених та евакуйованих осіб, а також членів територіальної оборони.
Читати

Якщо світ буде осторонь – він втратить себе. Назавжди, - Володимир Зеленський (ВІДЕО)

🕔8 березня 2022, 14:02 Президент України Володимир Зеленський виголосив традиційне звернення до українців. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.
Читати

В умовах воєнного стану: Кабмін заборонив стягнення штрафів за несплату комуналки

🕔8 березня 2022, 11:23 6 березня ц.р. уряд прийняв рішення заборонити нарахування та стягнення штрафів або пені, а також інфляційних нарахувань у разі несвоєчасної чи неповної оплати житлово-комунальних послуг. Також заборонено припиняти надання комунальних послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі.
Читати

Ігор Ренькас: вірю, що перемога буде за нами!

🕔8 березня 2022, 10:21 Розпочався тринадцятий день війни. На жаль, сьогоднішнє свято 8 березня – свято весни проходить не так як завжди. Я пишаюся всіма жінками, які стоять на захисті нашої держави на всіх фронтах: бойовому, медичному, волонтерському і т.д. Все найсвітліше, що є у нашому житті – радість, щастя, кохання – пов’язане з жінкою, берегинею роду людського. А українські жінки найкращі.
Читати

З Міжнародним жіночим днем!

🕔8 березня 2022, 09:06 Сьогодні кожна українка – на захисті нашої країни. Хтось обороняє Україну зі зброєю в руках, хтось – підтримує близьких, частина – волонтерить або ж рятує життя в екстремальних умовах.
Читати

Увага! 8 березня у Каневі будуть безкоштовно видавати продукцію ТМ «Наша Ряба»

🕔8 березня 2022, 08:50 Сьогодні, 8 березня, у Каневі близько 10:00 для пенсіонерів та вимушених переселенців буде видаватися продукція ТМ «Наша Ряба».