-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-05-05

Повідомлення про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області

🕔5 травня 2021, 17:11 Канівська міська рада повідомляє про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області (далі – спостережна рада) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», Статуту Комунального некомерційного підприємства «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області, затвердженого у новій редакції рішенням Канівської міської ради Черкаської області від 22.10.2020 року № 21-10, рішення Канівської міської ради від 22.04.2021 № 5-7 «Про намір утворити спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області та керуючись статтею 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII.
Читати

Повідомлення про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області

🕔5 травня 2021, 17:08 Канівська міська рада повідомляє про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області (далі – спостережна рада) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», Статуту комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області, затвердженого у новій редакції рішенням Канівської міської ради Черкаської області від 22.10.2020 року № 21-10, рішення Канівської міської ради від 22.04.2021 № 5-8 «Про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області та керуючись статтею 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII, статей 25, 26, 59 ЗУ «Про місцеве самоврядуванні в Україні».

9 травня ц.р. у Каневі пройдуть заходи до Дня Перемоги

🕔5 травня 2021, 15:47 Відповідно до розпорядження міського голови та з урахуванням карантинних обмежень, затверджених на останньому засіданні комісії ТЕБ та НС, заходи приурочені до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в місті Каневі відбудуться 9 травня ц.р. о 9:00 за скороченою програмою: покладання квітів до Меморіалу Слави та поминальна літія.
Читати

Пенсія за віком для чорнобильців: додаткові документи для призначення у разі відмови

🕔5 травня 2021, 12:04 Процедура призначення пенсії особам, які були учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС або є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи, має певні особливості, про які інформував керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик у ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, що відбулася у п’ятницю, 30 квітня ц.р.
Читати

Щодо передплати журналу «Казна України»

🕔5 травня 2021, 09:52 Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області повідомляє, що розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України» на II півріччя 2021 року. Передплата здійснюється через відділення УДППЗ «Укрпошта», передплатний індекс – 37620 в каталозі видань ДП «Преса» на 2021 рік.

COVID-19: за останню добу ще 12 осіб потрапило на самоізоляцію

🕔5 травня 2021, 09:16 За інформацією Канівського Центру ПМСД станом на середу, 5 травня ц.р., на самоізоляцію потрапило 12 осіб, в.т.ч., 1 дитина. Міських жителів – 10, сільських – 2: с. Яблунів – 1, Гамарня – 1.

5 травня - Міжнародний день акушерок

🕔5 травня 2021, 08:31