-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-02-09

Комісія ТЕБ та НС звертається до всіх жителів громади з проханням допомогти комунальникам в боротьбі зі снігом

🕔9 лютого 2021, 16:51 Починаючи з 27 січня ц.р. Канів – у сніговому полоні, який періодично доповнюється ще й ожеледицею. Тільки за останню добу в Каневі випало до 20 см снігу. Техніки, яка задіяна для чищення доріг і тротуарів, катастрофічно не вистачає. Людські сили комунальників також уже на межі. Як боротись зі сніговою стихією та забезпечити життєдіяльність Канівської міської територіальної громади радились в ході останнього засідання комісії з питань ТЕБ та НС у вівторок, 9 лютого ц.р.
Читати

З березня ц.р. канівський автовокзал планує відновити свою роботу

🕔9 лютого 2021, 15:05 Минулий 2020-й рік виявився не надто успішним для канівського комунального підприємства «Авто-Ріка». Через постійні карантинні обмеження зумовлені боротьбою з коронавірусом повноцінно автовокзал працював лише 3 місяці. Відтак, накопичилися борги за комунальні послуги, послуги автоперевізників і навіть з виплати заробітних плат працівникам… Аби втримати підприємство «на плаву» керівництво пішло на радикальні міри – провівши суттєве скорочення штатів, але і цього виявилося недостатньо. Що робити з автовокзалом Канева – радилися депутати Канівської міської ради в ході проведення спільного засідання депутатських комісій та за участі представників самого підприємства, фінансового управління та інших структурних підрозділів виконавчого комітету у п’ятницю, 5 лютого ц.р.

У Каневі за останні дві доби випало майже 19 см снігу

🕔9 лютого 2021, 10:35   Відповідна інформація надійшла від метеорологічної станції другого розряду м. Канів.
Читати

Як працюють канівські медики та які першочергові потреби наших закладів охорони здоров’я – з’ясовували депутати

🕔9 лютого 2021, 10:26 Депутати Канівської міської ради на чолі із заступником міського голови Тетяною Жівотовою відвідали Канівський Центр первинної медико-санітарної роботи і Канівську багатопрофільну лікарню. Робочий візит відбувся у п’ятницю, 5 лютого ц.р.
Читати

Завтра у центрі Канева частково призупинять централізоване водопостачання

🕔9 лютого 2021, 09:32 У зв'язку з проведенням ремонтно-відновлювальних та аварійних робіт у середу, 10 лютого ц.р., буде припинено водопостачання вулиць: Героїв Дніпра (вся вулиця); Шевченка (частково); Дніпробудівська (частково). Про це інформує КП «Управління ВКГ».
Читати

Оголошується прийом заяв для входу до складу Молодіжної ради

🕔9 лютого 2021, 09:21 Міська рада повідомляє про створення та початок роботи Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Молодіжної ради при Канівській міській раді.

25 лютого ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔9 лютого 2021, 08:43 Канівська міська рада повідомляє, що ІV чергове засідання ІV сесії міської ради VIІІ скликання відбудеться 25 лютого 2021 року о 09 год. 00 хв. в приміщенні залу засідань будинку рад.

9 лютого - Всесвітній день безпечного інтернету

🕔9 лютого 2021, 08:32
Читати

Сьогодні Міжнародний день стоматолога. Вітаємо!

🕔9 лютого 2021, 08:31