-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-02-04

Покладено початок створенню національного природного парку «Середньодніпровський»

🕔4 лютого 2021, 14:13 У середу, 3 лютого ц.р., у виконавчому комітеті Канівської міської ради відбулася перша нарада щодо створення національного природного парку (НПП) «Середньодніпровський».
Читати

Завтра на Черкащині очікуються пориви вітру та ожеледиця на дорогах

🕔4 лютого 2021, 12:19 Штормове попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня надіслав Черкаський обласний центр з гідрометеорології.
Читати

Освіта чи досвід роботи: депутати радились як забезпечити рівний підхід до кандидатів на посади в сільській місцевості

🕔4 лютого 2021, 11:05 У четвер, 4 лютого ц.р., відбулося позачергове засідання сесії Канівської міської ради. Депутати ухвалили низку рішень, що стосувалися структури і загальної чисельності штатів виконавчих органів Канівської міської ради на 2021 рік, необхідні у зв’язку з приєднанням нових громад та збільшенням Канівської міської територіальної громади.
Читати

У Канівській громаді заборонили використання піротехнічних виробів

🕔4 лютого 2021, 10:59 Рішення «Про заборону використання піротехнічних виробів побутового призначення на території Канівської міської територіальної громади» ухвалили депутати Канівської міської ради на останньому засіданні сесії, що відбулася 28 січня ц.р.
Читати

Механізми й стратегії інформаційної війни проти України

🕔4 лютого 2021, 09:50 Кожен з нас чув про інформаційну війну. У соціальних мережах її гарматне м'ясо – тролі, які використовуються і зараз – Росією проти України.
Читати

COVID-19: за останню добу на Канівщині 10 осіб захворіло та 1 було госпіталізовано

🕔4 лютого 2021, 09:36 Дані станом на четвер, 4 лютого ц.р. (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»

Сьогодні - Всесвітній день боротьби проти раку