-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-11-09

23 листопада ц.р. депутатів Канівської міськради скликають на засідання сесій

🕔9 листопада 2023, 12:00 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса  у четвер,  23 листопада ц.р., о 09:00 годині заплановано проведення продовження І позачергового засідання ХIV сесії Канівської міської ради VIІІ скликання, на якому буде розглянуто питання порядку денного, затвердженого  4 липня ц.р. Також цього дня о 09:30 годині депутатів скликають на І чергове засідання ХV сесії Канівської міської ради VІІІ скликання в приміщенні міського будинку культури  за адресою: вул. О.Кошового, 1, м. Канів.
Читати

Реабілітація звукотерапією: у міському центрі соціальних служб відкрили терапевтичну кімнату Therapy room «Сила вібрації»

🕔9 листопада 2023, 11:42 Влаштуватись зручно, заплющити очі, розслабити тіло, налаштувати правильно дихання і «зазвучати»…Усі ці дії, як стверджує антикризовий психолог Канівського міського центру соціальних служб Юлія Зозуля, допоможуть розслабитися і наповнитися енергією. А якщо «звучати» систематично з допомогою терапевтичних вібрацій різних інструментів, то можливо досягнути значних результатів та покращити психоемоційний стан, який у більшості українців погіршився на тлі повномасштабного вторгнення.
Читати

На окремих вулицях Канева вдень працюватиме вуличне освітлення. У чому причина?

🕔9 листопада 2023, 10:32 У зв’язку з ремонтними роботами цього четверга у мікрорайоні Костянець та по вул.. Маяковського жителі міста можуть спостерігати вуличне освітлення в денну пору. Відповідну інформації повідомив директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.
Читати

Які роботи виконано КП «Управління ВКГ» протягом жовтня?

🕔9 листопада 2023, 09:57 Впродовж жовтня працівники комунального підприємства «Управління ВКГ» виконали ряд робіт з ліквідування поривів, заміни труб, встановлення люків, чистки каналізації та розпочали капітальний ремонт насосного апарату.
Читати

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Зі святом!

🕔9 листопада 2023, 08:21 Музика, пісня, мистецтво як вічні символи незламності духу українців, в особливий спосіб допомагають нам відчувати безперервний плин часу, в якому війна за жодних обставин не перекреслить усього життя.