Приймаються пропозиції від громадських організацій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного добору

Відділ культури виконавчого комітету Канівської міської ради приймає  пропозиції від громадських організацій у сфері культури щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду директора міського Будинку культури. Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради. Термін розгляду пропозицій до 29.04.2021р., місце проведення жеребкування – актовий зал міськвиконкому, дата проведення – 06.05.2021. Довідки за адресою: м. Канів, вул. О.Кошового, 1, телефон 3-30-44.

Відділ культури виконавчого комітету

Канівської міської ради