-8.3°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2019-03-04

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

🕔4 березня 2019, 11:37 Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради
Читати

Чи готові ви ризикувати довкіллям та власним здоров’ям заради випалювання сухої трави?

🕔4 березня 2019, 11:02 Щорічно зі сходженням снігу та встановленням сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах, ліквідовуючи загорання сухої трави на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей та на узбіччях.

6 березня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔4 березня 2019, 10:24 У середу, 6 березня ц.р., відбудеться чергове зсідання виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Більше тисячі заявок з усього світу надійшло щодо участі в Канівському кінофестивалі

🕔4 березня 2019, 08:46 Триває прийом робіт на участь у IV-у Канівському міжнародному кінофестивалі ім. Ю. Іллєнка.