Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради

Кваліфікаційні вимоги:

- Повна вища юридична освіта. Освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, спеціаліст.

- Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 4 років.

- Вільне володіння державною мовою;

- Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;

- Знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»;

До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту публікації оголошення в кабінеті №7 виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Олега Кошового, 3, тел. 3-30-84, 3-29-03.

Виконавчий комітет Канівської міської ради