-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-10-11

На Черкащині прогнозують сильний вітер

🕔11 жовтня 2023, 16:25 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Легендарний «Грайлик»: книги для виховання справжніх українців передали до Канівської громади

🕔11 жовтня 2023, 15:24 У середу, 11 жовтня ц.р., керівником соціальних проектів регіонального відділення Благодійного фонду «МХП-Громаді» Олександром Шпілем було передано книги «Грайлик» заступнику міського голови Тетяні Жівотовій, для подальшої передачі збірок у освітні заклади.
Читати

КП «Місто» провело ряд робіт з благоустрою нашого міста

🕔11 жовтня 2023, 14:24 У понеділок, 9 жовтня ц.р., працівниками комунального підприємства «Місто» було проведено ряд робіт з благоустрою та облаштуванню територій, що перебувають у їхньому господарському віддані.
Читати

Вже виплачено понад 2,2 млрд грн. громадянам, які прихистили внутрішніх переселенців

🕔11 жовтня 2023, 11:01 З квітня 2022 року у межах проекту "Прихисток" виплачено компенсацій на загальну суму більш ніж 2,2 мільярда гривень. Ці кошти були спрямовані на виплати людям, які безкоштовно надали тимчасове житло внутрішньо переміщеним особам

Працівниками КП «Місто» було виявлено руйнування лінії електропередач

🕔11 жовтня 2023, 09:40 У вівторок, 10 жовтня ц.р., працівниками комунального підприємства «Місто» було виявлено руйнування лінії електропередач, що сталося в наслідок ДТП.
Читати

Увага! Буде проводитися щеплення проти сказу домашніх тварин та вакцинація домашньої птиці у Канівській громаді

🕔11 жовтня 2023, 09:18 «З 11 по 16 жовтня ц.р., за сприятливих умов, у селах Канівської міської територіальної громади (с. Яблунів, с. Лука, с. Межиріч, с. Бабичі) буде проводитися щеплення проти сказу котів та собак та вакцинація домашньої птиці від хвороби Ньюкасла»,- повідомляє Канівський відділ організації протиепізоотичних заходів Черкаської районної державної лікарні ветеринарної медицини.