-8.3°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2017-08-19

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

🕔19 серпня 2017, 14:30

Реформа держслужби-2

🕔19 серпня 2017, 13:10
Читати

У Каневі шукають можливість проведення енергомодернізації дитсадка «Теремок»

🕔19 серпня 2017, 09:50 У п’ятницю, 18 серпня ц.р., до Канева з робочим візитом приїхали представники головного офісу «Ощадбанк». Разом із Канівським міським головою Ігорем Ренькасом та представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міськради вони обговорювали перспективи отримання кредиту в сумі 4 млн. грн. на реалізацію проекту «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Теремок», що розташований у місті Канів за адресою: вул.Дніпробудівська, 4».
Читати

Пропонуємо якісне професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

🕔19 серпня 2017, 08:32 В Україні постійно зберігається попит на робітничі професії слюсарів, водіїв, зварювальників, мулярів, кухарів та інші. Такі професії можна здобути в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО).