-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-10-03

У селах Канівської громади ліквідували три стихійні несанкціоновані сміттєзвалища

🕔3 жовтня 2023, 14:18 Минулого тижня у селах Кононча, Бабичі і Межиріч, що належать до Канівської міської територіальної громади, ліквідували три несанкціоновані стихійні сміттєзвалища. Відповідні роботи провели силами КП «Яблунівське» та підприємства «БВМ-Транс».
Читати

Знай наших: учениця канівської школи зайняла призове місце на чемпіонаті світу з повітряної гімнастики

🕔3 жовтня 2023, 10:48 На початку вересня у місті Форлі, що в Італії, відбувся чемпіонат світу з повітряної гімнастики Aerial World Championship. Участь у ньому прийняла і учениця 11 класу Канівської спеціалізованої школи №6 Каріна Шульга. Вона, зокрема, виборола «бронзу» на змаганнях.
Читати

«Канів. Шлях до себе»: на Тарасовій горі обговорили ідею створення простору ідентифікації для кожного українця

🕔3 жовтня 2023, 10:09 Минулі вихідні для Канева були насичені культурними подіями. Так, 30 вересня ц.р. на Тарасовій горі відбувся круглий стіл, присвячений презентації нового культурного проєкту «Канів. Шлях до себе». Захід  об’єднав довкола себе ініціативну групу вкладі небайдужих політиків, успішних підприємців, громадських та культурних діячів.

4 жовтня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔3 жовтня 2023, 09:00 У середу, 4 жовтня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.