У Каневі пройшли заходи в рамках відзначення Всеукраїнського ВелоДня-2016 та Дня Європи

Спочатку урочисто відкрили День Європи та Всеукраїнський ВелоДень представники з міста Фірзен (Німеччина) Фріц Маєс та міста Ламберсар (Франція) Бернар Коффен. Згодом, в рамках подальших заходів, колона велосипедистів, яка складала понад 100 осіб, проїхалася центральними вулицями міста. Після цього, розпочалася реєстрація для участі у ВелоКвесті, за призові місця в якому, у підсумку, боролися представники одразу 7 команд. А поки учасники квесту їздили містом в пошуках ігрових точок, організатори разом з іншими учасниками ВелоДня розбили табір та зайнялись приготуванням смачної каші. По закінченню ж квесту, каша була уже готовою, а тому всі учасники ВелоДня разом із переможцями квесту радісно долучались до її куштування. До речі, призовий фонд у 500грн., який виборола команда переможець-квесту, її учасники вирішили по дружньому витратити на солодощі для всіх учасників ВелоДня. Що ж до майбутніх заходів за участі велосипедистів, то за словами організаторів, вони збираються працювати над розширенням програми. Адже минулорічний рекорд по кількості учасників цьогоріч вдалося побити, а отже, робота рухається в правильному напрямку.