-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2023-09-25

Корисні контакти та сайти для рідних військовослужбовців

🕔25 вересня 2023, 15:53 Міноборони України підготувало низку корисних контактів для рідних і близьких наших захисників. Скориставшись ними, вони зможуть отримати необхідну допомогу або інформацію.
Читати

Справжнє літо: синоптики розповіли, яким буде останній тиждень вересня

🕔25 вересня 2023, 14:43 Останній тиждень вересня на Черкащині  обіцяє бути теплим , цьому сприяє потужний антициклон, який продовжує визначати сонячну та суху погоду. Відповідну інформацію повідомив керівник обласного гідрометцентру ВІталій Постригань.
Читати

1 жовтня ц.р. у Каневі заплановано проведення заходів із нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва

🕔25 вересня 2023, 10:41 Нагадаємо, відповідні дати щорічно відзначали 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці. З 2023 року, разом з переходом на новий церковний календар, День захисників і захисниць України відзначатимуть 1 жовтня. З цієї нагоди у Канівській міській територіальній громаді заплановано проведення низки заходів.

КП «Управління ВКГ» інформує про хлорування води в мережах

🕔25 вересня 2023, 09:16 У зв’язку з плановою чисткою та знезараженням резервуарів питної води з наступного тижня в централізованих мережах Канева вода буде хлорована, повідомляє комунальне підприємство «Управління ВКГ».