Знову перемога: команда спортклубу «Івазар» стала срібним призером на відкритому Кубку області з фітнесу

Цими вихідними у приміщенні Черкаського міського будинку культури ім. І.Кулика відбувся відкритий Кубок області з фітнесу.

За нагороди змагалися спортсмени з усієї Черкаської області, а також гості з Миколаєва. Канів на змаганнях представляли вихованці спортивного клубу «Івазар», які виступали як в особистій першості, так і в командній.

За підсумками змагань команда спортклубу «Івазар» стала срібним призером Відкритого Кубку Черкаської області з фітнесу та командних фітнес-дисциплін «Сузір’я FIT-KID».

Висловлюємо слова вдячності за перемогу та найкращі побажання для  чарівних, талановитим спортсменів, а також їх тренера Наталії Іванової!