-5.8°C few cloudsКанів, Україна

Новини за 2024-01-03

Підсилюємо ППО: оборонцям неба над Каневом передали зенітний прожектор

🕔3 січня 2024, 15:06 Нещодавно захисникам неба над Каневом передали зенітний прожектор. Він допомагає військовим ефективно виявляти і знищувати ворожі цілі у нічну пору доби.
Читати

Цієї п’ятниці жителів Канівської громади запрошують на благодійний концерт

🕔3 січня 2024, 11:22 У п’ятницю, 5 січня ц.р., о 16:00 годині у міському будинку культури (кінотеатр) заплановано проведення благодійного концерту на підтримку ЗСУ. Програма заходу насичена: автентичні колядки, щедрівки та виступи творчих колективів і солістів міста.
Читати

Оновлено перелік захисних споруд цивільного захисту Канівської МТГ, які можуть бути використані для укриття населення

🕔3 січня 2024, 09:52 Відділ надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради надає оновлений перелік захисних споруд цивільного захисту (станом на 3 січня ц.р.), які можуть використовуватися населенням  під час повітряної небезпеки.