-8.3°C clear skyКанів, Україна

Новини за 2020-02-26

З початку 2020 року на Канівщині виявлено 3 вибухонебезпечних предмети

🕔26 лютого 2020, 11:28 Ще тільки лютий, а в селах Михайлівка, Потапці та в місті Канів піротехніки ДСНС України вилучили та знищили на спецполігоні: мінометну міну – одна одиниця, ручну гранату – одна одиниця; артилерійський снаряд – одна одиниця.

У 2020 році на території Канівської ОТГ планують відкрити 8 перших класів

🕔26 лютого 2020, 11:20 Кількість перших класів у навчальних закладах Канева визначена відповідним рішенням «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти», яке було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради, що відбулася в четвер, 20 лютого ц.р.
Читати

Що робити, якщо трапилась ДТП і ви стали його безпосереднім учасником?

🕔26 лютого 2020, 08:50 Щоденні новини шокують кількістю дорожньо-транспортних пригод. Згідно статистики, великий водійський стаж не лише не зменшує вірогідності потрапити в аварію, а й навпаки, збільшує її. Адже досвідчений водій стає впевненим в собі і не так слідкує за дорогою, як новачок. Тому, кожному, хто водить машину, варто знати, що робити після ДТП.